Adaptacje projekty gotoweChcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów ofereujemy Państwu możliwość zakupu najlepszych projektów gotowych domów jednorodzinnych z oferty firmy Z500. Dokonując zakupu projektu gotowego poprzez naszą pracownię, uzyskujecie Państwo możliwość skorzystania z rabatu 25% na adaptację budynku do warunków miejscowych.

W cenie adaptacji pomożemy dokonać wszelkich formalności do uzyskania pozwolenia na budowę. Przed dokonaniem wyboru projektu zapewniamy profesjonalne doradztwo w odniesieniu do uwarunkowań na działce oraz przepisów techniczno-budowlanych. Nasze biuro dokonuje także zakupu projektu gotowego w imieniu klienta. Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z nami i wybrać projekt, resztę załatwimy za Ciebie.

Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą domów naszego partnera tutaj.

Nasz dział projektowania konstrukcji budowlanych opracuje dla Państwa:

  • Projekty budowlane i wykonawcze konstrukcji żelbetowych, drewnianych, murowych i stalowych,
  • Obliczenia statyczne,
  • Projekty wzmocnień i napraw elementów konstrukcji budowlanych,
  • Oceny i analizy istniejących obiektów budowlanych pod kątem zmiany przeznaczenia tj. nadbudowa, rozbudowa, przebudowa lub zmiana sposobu użytkowania budynku lub jego     części,
  • Doradztwo techniczne,
  • Nadzór autorski


Jesteśmy otwarci również na współpracę z zewnętrznymi biurami architektonicznymi i samodzielnymi projektantami. Nie stronimy od nietypowych i wymagających rozwiązań konstrukcyjnych z wykorzystaniem nowych materiałów i metod. Uważamy, że dobrze zaprojektowana konstrukcja nie tylko uzupełnia, ale także kształtuje estetykę budynku. Takie podejście gwarantuje zgodną i efektywną współpracę.